Řecké ostrovy

Letní brigády

Řecko není jen dovolenková destinace, ale i země, kde je možné sehnat letní brigádu. Proč si tedy neudělat prázdniny v cizině a zároveň si nepřivydělat? Krásně se opálíte, poznáte nové přátele, získáte zkušenosti, přiučíte se novému jazyku a hlavně – odjedete o pár set eur bohatší!

Nenechávejte hledání na poslední chvíli

Brigádu na Řeckých ostrovech si vyhledejte zavčas, nejlépe po novém roce a nejpozději na jaře! V červnu je už velmi obtížné nějakou brigádu sehnat. Větší šanci na úspěch mají studenti, protože po těch je v Řecku největší poptávka.

Tipy pro sehnání vhodné letní brigády v Řecku

Takové letní práce nabízejí pracovní agentury, ovšem ne všechny jsou solidní. Nikdy jim neplaťte poplatky za zprostředkování, odměnu agentury získají od zaměstnavatelů, kterým zajišťují pracovníky.

Nabídky sezónního zaměstnání v Řecku naleznete také pomocí EURES (Evropský portál pracovní mobility). V databázi volných pracovních míst třeba najdete svou vysněnou letní brigádu. Vytvořit si můžete účet uchazeče o zaměstnání a vložit svůj životopis do online databáze životopisů.

Výběrové řízení

Výběrové řízení

Jaké jsou v Řecku platy?

Jelikož je Řecko turistickou destinací, hledají zaměstnavatelé zejména barmany, servírky, pokojské nebo pomocné síly do kuchyně. Plat se pohybuje v rozmezí 400 € až 500 € za měsíc. Lukrativní práce je animátor volného času, kdy si můžete vydělat až 1 000 € za měsíc. A jaké jsou nejčastější podmínky? Požadován je věk 18 let, komunikativní znalost anglického jazyka a někdy studium nebo praxe z oblasti hotelnictví, turismu a cestovního ruchu.

Pokračovat na informace o ostrově Skiathos

Předem si zjistěte, kolik stojí ubytování a propočítejte si, zda se Vám po odečtení všech vynaložených nákladů brigáda vyplatí. Většinou za bydlení zaplatíte čtvrtinu výdělku. Někteří zaměstnavatelé poskytují jak ubytování, tak stravování, zvlášť pokud si seženete brigádu v hotelovém resortu.


Text napsal a naposledy aktualizoval Ondra dne
Letní brigády
5 100%, 1 hlasů
Tajné nabídky zájezdů do Řecka
Řecké ostrovy