Řecké ostrovy

Doba & délka letu na Rhodos

Doba a délka letu z Prahy, Brna či Ostravy na Rhodos je všeho všudy přibližně podobná. Celková doba v letadle bde přibližně 2 hodiny a 15 minut. Letadlo při letu ulětí přibližně 1.800 kilometrů. Vše ovšem komplikuje především čekání na letišti před odletem a po příletu čekání na zavazadla.

Pokud se navíc podíváte na mapu České republiky, je zřejmé, že nejdéle poletí cestující z letiště v Praze. Dále pak všichni kdož si zakoupili zájezd s odletem z Pardubic.

Naopak logicky kratší to budou mít cestující z Moravy a Slezska. Doba letu z Brna se pohybuje kolem 2 hodin a 10 minut, doba letu z Ostravy pak 2 hodiny a 5 minut.

  • doba letu Praha – Rhodos: 2 hodiny a 20 minut
  • doba letu Pardubice – Rhodos: 2 hodiny a 15 minut
  • doba letu Brno – Rhodos: 2 hodiny a 10 minut
  • doba letu Ostrava– Rhodos: 2 hodiny a 5 minut

Mezipřistání v Brně a Ostravě

Po nástupu do letadla vás může ovšem překvapit informace o mezipřistání. Tato zpráva není obvykle před odletem známa a dochází k ní z provozních důvodů. Letadlo s částí cestujících po odletu z Ostravy přistane ještě v Brně aby přistoupili další cestující a zaplnili tak volnou kapacitu.

Stejně tak k tomu dochází i při letech z Prahy. Různě jsou tyto letiště kombinována a pracovnící cestovních kanceláří a cestovních agentur tutu informaci obvykle nepodávají. Celková doba letu respektive dopravy se tímto krokem prodlouží přibližně o jednu hodinu.


Text napsal a naposledy aktualizoval Ondra dne
Doba & délka letu na Rhodos
5 100%, 1 hlasů
Tajné nabídky zájezdů do Řecka
Řecké ostrovy